Adriatica – producent szwajcarskich zegarków

Historia marki Adriatica

Adriatica to najbardziej znana w Polsce marka szwajcarskich zegarków, od lat cenionych przez klientów za niezawodne mechanizmy i doskonały design. Firma ta została stworzona w 1931 roku w miasteczku Montilier w Szwajcarii. Jednym z głównych celów marki Adriatica jest projektowanie nowych wzorów i modeli, które doskonale odpowiadają zmieniającym się potrzebom i trendom na miarę dzisiejszych czasów, zachowując przy tym konkurencyjne ceny. Wysoka jakość wykonania, trwałość i przystępna cena powodują, że Polacy chętnie sięgają po zegarki tej firmy. W naszym kraju marka ta pojawiła się w latach 90. i szybko stała się symbolem elegancji dostępnym w wielu renomowanych salonach jubilerskich, na którą mimo wszystko wielu mogło sobie pozwolić. Dziś zegarki Adriatica to produkty cieszące się niesłabnącym powodzeniem głównie dzięki niezmiennie doskonałym mechanizmom jakie wychodzą spod rąk szwajcarskich zegarmistrzów. Firma Adriatica produkuje zegarki mechaniczne oraz automatyczne, w których wykorzystuje mechanizmy producentów Eta i Selita. W swojej szerokiej kolekcji oferuje również zegarki kwarcowe, które wyposażone są mechanizmy typu Ronda, Eta i Isa.

Co wyróżnia zegarki Adriatica?

Marka Adriatica ma w swojej ofercie różnorodny wybór zegarków damskich i męskich w wielu wzorach i zestawieniach kolorystycznych. Kreatywność projektantów wydaje się nie mieć granic a ich wyczucie smaku i stylu łączące klasykę z nowymi trendami, od lat zachwyca klientów na całym świecie. Oferta wzorów to bogata kolekcja, która zadowoli każdego świadomego klienta, szczególnie w wieku 30+. Znajdziemy w niej delikatne, gładkie formy dla minimalistek ceniących sobie dyskretną biżuterię i dodatki ale również modele wyraziste i zwracające na siebie uwagę zegarki z kryształami. Panowie również znajdą w ofercie zegarek spełniający ich oczekiwania mając do wyboru zarówno zegarki pasujące do szykownego garnituru jak i sportowe modele do casualowych stylizacji. Choć serii zegarków wypuszczono już w tej firmie wiele to wszystkie mają jeden wspólny mianownik jakim jest mechanizm. Szwajcarzy jak nikt inny znają się na tworzeniu precyzyjnych czasomierzy, których niezawodność i trwałość łączy się z stylową obudową. Ponadto wprowadzono również dodatkowe funkcje do niektórych modeli jak np. chronograf, wskaźnik czasu 24-godzinnego lub rozbudowany datownik.

Warunki gwarancji zegarków Adriatica

Zegarki marki Adriatica posiadają gwarancję na okres dwóch lat od daty zakupu. Kupujący otrzymuje książeczkę gwarancyjną z podpisem i pieczątką sprzedającego. Gwarancja ta pokrywa wszelkie uszkodzenia powstałe podczas prawidłowego użytkowania zegarka. Zegarki Adriatica objęte są międzynarodową gwarancją co oznacza, że można skorzystać z autoryzowanych serwisów firmy gdziekolwiek na świecie. Międzynarodowa gwarancja nie obejmuje jednak kradzieży czy uszkodzeń zegarków w wyniku nieprawidłowego użytkowania, zdarzeń losowych oraz wymiany baterii.

Czy warto wybierać zegarki Adriatica?

Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie najlepiej zadać sobie najpierw jeszcze jedno, mianowicie czego oczekujemy od tego typu dodatków. Jeżeli lubimy często zmieniać biżuterię i zegarki i zawsze wybieramy przedmioty ściśle związane z określoną modą to klasyczne modele w wyższej cenie mogą nas na długo nie zadowolić. Jeżeli cenimy sobie jednak uniwersalność, klasykę i jakość wykonania w jednym, to zdecydowanie warto zainwestować w piękno designu i trwałość mechanizmu zegarków Adriatica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *