Botox lwia zmarszczka

Botox, jest to substancja, która złagadza rysy twarzy. Zastrzyki z botoksu sprawiają młodszy wygląd twarzy. Warto zaznaczyć, że botoks działa tylko na zmarszczki mimiczne. Botoks toksyna botulinowa typu A. Inaczej mówi się na to jad kiełbasiany. To jedna z najsilniejszych trucizn naturalnych, którą w niewielkich dawkach można użyć w dermatologi, neurologii czy medycynie estetycznej.

Efekt stosowania botoksu

Wstrzykiwanie botoksu nie usunie całkowicie zmarszczek, a wygładzi w mało inwazyjny sposób. Zmarszczki mimiczne to takie jak zmarszczki na czole, lwia zmarszczka. Botoks wstrzyknięty w okolicę zmarszczki blokuje impulsy nerwowe, które wywołują skurcze mięśni. Skóra przez to przestaje się marszczyć i paraliżuje mięśnie, dzięki czemu nie pogłębia się zmarszczka.

Gabinety oferujące botox

Jest wiele takich miejsc gdzie można to zrobić, jest specjalny gabinet botox na lwią zmarszczkę we Wrocławiu gdzie świetnie są wykonywane zabiegi.

Co to jest lwia zmarszczka?

Lwia zmarszczka, jest to inaczej zmarszczka gniewu i objawem silnej mimiki twarzy. Powstaje na skutek częstego zmarszczenia czołem. Najczęściej osoby, które okazują zdziwienie, gniew ukazuję się ta zmarszczka. Gdy znajdzie się na naszej twarzy wygląda złowrogo dlatego chcemy się jej pozbyć. Lwia zmarszczka znajduję się przy podstawie nosa, podczas marszczenia czoła to ten mięsień pracuje, tworząc zmarszczkę między brwiami. Są również inne przyczyny po dwudziestym rokiem życia nasza skóra się starzeję. Korekcja zmarszczek, jest widoczna po kilku dniach od zabiegu zazwyczaj jest to 7-11 dni. Preparat zaczyna działać po 2 dniach, ale na efekt należy jeszcze zaczekać parę dni. Zabiegowi nie mogą się poddawać dziewczyny w ciąży, osoby karmiące piersią i nieletnie. Nie należy dotykać po zabiegu miejsc w kłucia, gdyż grozi to przemieszczaniem toksyny, co spowoduje działanie na inny obszar.

Koszt botoksu

Cena botoksu zależy od wstrzykniętej toksyny, lwia zmarszczka kosztuje 900-1600 zł. Za zabieg na szyje zapłacimy 1000 zł. Na cerę po paleniu tytoniu wynosi 400 zł. A w okolicach kurzych łapek wynosi 800-900 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *