Calvin Klein – jakie perfumy warto kupić?

Perfumy marki Calvin Klein są produkowane od 1978 roku. Marka dokonała rewolucji w świadomości na początku lat dziewięćdziesiątych, wydając CK One, czyli perfumy, która zostały nazwane przez prasę pierwszymi perfumami unisex. Przedstawiamy zatem perfumy od Calvin Klein, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Jakie perfumy od Calvin Klein warto kupić?

Calvin Klein Truth został stworzony w 2000 roku przez słynnych perfumiarzy: Alberto Morillasa, Jacquesa Cavaliera i Thierry’ego Wassera. Zapach należy do grup orientalnych i drzewnych perfum. Zapach zawiera aromaty ziół, koniczyny, cytrusów, białej lili, bursztynu i świeżego drewna. Kolejnymi bardzo ciekawymi perfumami są Calvin Klein Euphoria. Na rynku pojawiły się w 2005 roku i był stworzony przez perfumiarzy Dominique Ropion, Carlos Benaim, Lok Dong. O tym zapachu słyszały wszystkie osoby, które interesują się perfumami. Calvin Klein Euphoria od ponad dekady cieszy się ogromną popularnością. Sekret sukcesu tkwi w niebanalnej piramidzie nut zapachowych: w tamtych latach szaleńczą popularność zdobywały perfumy złożone z nut słodkich owoców i kwiatów. Wydawałoby się, że Euphoria została skomponowana na tej samej zasadzie, ale sam dobór składników nie jest tak przewidywalny. Granat, a właściwie skórka granatu (najostrzej pachnąca część tego owocu), persymona, orchidea, lotos, fiołek, mahoń i kremowy akord, sprawiają, że zapach jest od lat uwielbiany przez miliony osób na całym świecie.

Calvin Klein Beauty i Calvin Klein Downtown

Calvin Klein Beauty to perfumy, które w 2010 roku były stworzone przez Carlosa Benaima i Sophie Labbe. Jeszcze przed zastosowaniem perfum naszą uwagę przyciąga prosty, ale niezapomniany projekt butelki. Celem perfumiarzy projektujących te perfumy było stworzenie kobiecego, orientalnego, kwiatowego zapachu. Perfumy zawierają nuty kwiatu pomarańczy, jaśminu, białego cedru, cytrusów i ambrette. Kolejnymi interesującymi perfumami są Calvin Klein Downtown, które powstały w 2013 roku. Prosty, wyraźny, kwiatowo-owocowy z elementami wodnymi – tak opisują perfumy sami producenci. W skład perfum wchodzą: różowy pieprz, skórka gruszki, niedojrzała śliwka, cytrusy i żywica. Calvin Klein Downtown to klasyczny i spokojny zapach, który sprawdzi się na każdą okazję. Calvin Klein One Shock For Her to z kolei ciekawe perfumy dla kobiet od Calvin Klein. Zaletą CK One Shock For Her jest przede wszystkim ich koszt – perfumy może kupić praktycznie każda osoba. Zapach kontynuuje serię CK One, o której była mowa na początku artykułu. Zapach tworzą odrobina soku jeżynowego z dodatkiem gorzkiej czekolady, wanilii, piwonii i maku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *