Exiland Backup 6

Szukasz niezawodnego, prostego w obsłudze programu, do tworzenia kopii zapasowych? Takim właśnie narzędziem jest Exiland Backup 6. Za chwilę poznasz jego główne zalety oraz zastosowanie.

Do czego służy Exiland Backup 6

Oprogramowanie to jest przeznaczone do tworzenia kopii zapasowych i przywracania różnego rodzaju plików, takich jak np. multimedia, zdjęcia, dokumenty tekstowe, projekty, raporty, wiadomości e-mail. Umożliwia tworzenie kopii danych zgromadzonych na dyskach lokalnych, urządzeniach wymiennych, zewnętrznych dyskach twardych, a także plików i folderów z innych komputerów w sieci lokalnej lub zgromadzonych na serwerach FTP i SFTP.

Exiland Backup 6 to intuicyjne w obsłudze narzędzie, a wiele procesów odbywa się automatycznie. Program umożliwia planowanie zadań podczas uruchamiania lub zamykania komputera. Kopie zapasowe mogą być zapisywane na dyskach lokalnych lub sieciowych, na serwerach FTP i SSH, lub pamięciach flash. Program ten wykonuje cztery typy kopii zapasowych: pełną, różnicową, przyrostową, a także synchronizację danych.

Exiland Backup 6 – główne zalety

Oprogramowanie to jest niezwykle przydatne zarówno w firmie, jak i do zastosowań domowych. Dzięki niemu ryzyko utraty cennych danych zostaje całkowicie wyeliminowane, a Twoje dane są zabezpieczone. Możesz sprawnie i wygodnie tworzyć kopie zapasowe na komputery stacjonarne lub laptopy do celów osobistych oraz biznesowych.

Exiland Backup 6 zajmuje niewiele pamięci na dysku, ponadto oszczędza miejsce, kompresując dane w plikach ZIP. Duże archiwa są dzielone na wiele wolumenów, a najstarsze kopie zapasowe są automatycznie usuwane. Narzędzie to zapewnia rozbudowane filtry plików i umożliwia szybkie kopiowanie wielowątkowe.

Wszystkie dane są zabezpieczone hasłem, a program obsługuje szyfrowanie AES, 128, 192 i 256-bitowe. Dzięki temu dostęp do plików mają jedynie osoby uprawnione. Wszystkie operacje są automatycznie rejestrowane, a Ty otrzymujesz wiadomości dotyczące utworzenia kopii zapasowych na Twój adres e-mail.

Gdzie kupić Exiland Backup 6

By nabyć to niezawodne oprogramowanie, warto odwiedzić stronę: https://www.vebo.pl/exiland-backup. Znajdziesz tam przydatne informacje na temat wersji licencji. W przypadku Exiland Backup 6 możliwości jest wiele. Możesz zdecydować się na wersję Standard lub Professional na jedno, lub kilka stanowisk pracy. Oprogramowanie to jest przeznaczone na system Windows 10, 8.1, 8, 7, XP 32/64-bit.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i twórz kopie zapasowe z Exiland Backup 6 już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *