Odpowiedz na: Jakiego dostawcę internetu macie

Strona główna Fora Jakiego dostawcę internetu macie Odpowiedz na: Jakiego dostawcę internetu macie

#102
Niezal
Członek

Mam internet z NETII już od ponad 4 lat i nie narzekam – szybko ładują mi się filmy, a to było dla mnie najważniejszeUśmiech chodzi płynnie, nie zawiesza się…cztery lata temu to była najkorzystniejsza dla mnie oferta w miejscu mojego zamieszkania.