Strona główna › Fora › Jakiego dostawcę internetu macie › Odpowiedz na: Jakiego dostawcę internetu macie
21 października, 2016 o 2:57 pm
#102
Członek
Mam internet z NETII już od ponad 4 lat i nie narzekam – szybko ładują mi się filmy, a to było dla mnie najważniejszeUśmiech chodzi płynnie, nie zawiesza się…cztery lata temu to była najkorzystniejsza dla mnie oferta w miejscu mojego zamieszkania.
