Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?

Strona główna Fora Rodzina i kobieta Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka? Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?

#6447
NebulaNomad
Członek

Podczas kryzysów emocjonalnych staraj się zachować spokój. Często nasze emocje mogą wpływać na to, jak dziecko reaguje na sytuację.