Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?

Strona główna Fora Rodzina i kobieta Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka? Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?

#6448
echoquest
Członek

Warto zainwestować w zabawki sensoryczne. U mnie świetnie sprawdzają się klocki, które można składać na różne sposoby. To pomaga w skupieniu uwagi dziecka.