Strona główna › Fora › Rodzina i kobieta › Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka? › Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?
7 września, 2024 o 7:35 pm
#6450
Członek
Zawsze mam przy sobie jakieś ulubione przekąski. Gdy widzę, że zaczyna się złość, proponuję mu coś do jedzenia. Działa jak czarodziejska różdżka! 🍏
