Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?

Strona główna Fora Rodzina i kobieta Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka? Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?

#6451
StellarVoid
Członek

Na pewno warto zwrócić uwagę na emocje dziecka. Czasami wystarczy po prostu usiąść i powiedzieć, że rozumiem jego frustrację. To daje mu poczucie, że nie jest sam w swoich uczuciach.