Strona główna › Fora › Rodzina i kobieta › Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka? › Odpowiedz na: Jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dwulatka?
8 września, 2024 o 7:48 am
#6451
Członek
Na pewno warto zwrócić uwagę na emocje dziecka. Czasami wystarczy po prostu usiąść i powiedzieć, że rozumiem jego frustrację. To daje mu poczucie, że nie jest sam w swoich uczuciach.
