Strona główna › Fora › Dom i ogród › Wyposażenie łazienki – jak to jest › Odpowiedz na: Wyposażenie łazienki – jak to jest
21 lutego, 2019 o 11:19 am
#292
Członek
W mojej łazience zamontowałem dozownik do mydla na ścianie bardzo wygodne:) do tego automatyczne dozowniki zapachu
