Odpowiedz na: Wyposażenie łazienki – jak to jest

Strona główna Fora Dom i ogród Wyposażenie łazienki – jak to jest Odpowiedz na: Wyposażenie łazienki – jak to jest

#292
auroraglide
Członek

W mojej łazience zamontowałem dozownik do mydla na ścianie bardzo wygodne:) do tego automatyczne dozowniki zapachu