Strona główna › Fora › Komputery i internet › Systemy kadrowo-płacowe › Odpowiedz na: Systemy kadrowo-płacowe
9 marca, 2019 o 1:02 pm
#326
Członek
U nas też taki program mają i dzięki temu dostęp do tych danych mają tylko określone osoby.
