Odpowiedz na: Systemy kadrowo-płacowe

Strona główna Fora Komputery i internet Systemy kadrowo-płacowe Odpowiedz na: Systemy kadrowo-płacowe

#326
Stevie
Członek

U nas też taki program mają i dzięki temu dostęp do tych danych mają tylko określone osoby.