Zaczynam się zastanawiać nad założeniem kompostownika na moim balkonie. Z jednej strony chcę wykorzystać resztki jedzenia i inne organiczne odpady, a z drugiej boję się, że to będzie bardziej kłopot niż pożytek. Mieszkam w bloku i nie wiem, czy kompostownik nie będzie przyciągał niepożądanych gości, a poza tym jak to wszystko ogarnąć w małej przestrzeni? Może jest ktoś, kto już to zrobił i chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Liczę na wasze cenne uwagi!