Naprawiać klimatyzacje samemu?

Strona główna Fora Dom i ogród Naprawiać klimatyzacje samemu?

Wyświetlanie 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #302
    Shea
    Członek

    Mam problem z klimatyzacją i zastanawiam się czy by nie rozebrać jej i nie zacząć naprawy, co o tym myślicie?

    #303
    voidsailor
    Członek

    Nie za mądry to pomysł i szybko się o tym przekonasz.

    #305
    InfinityQuest
    Członek

    Rozebrałem, rozłożyłem i niestety musiałem wzywać serwis klimatyzacji bo sam nie mogłem z tym wszystkim dojść do ładu.

    #306
    starpilot
    Członek

    Miałem podobnie, dlatego nie polecam samodzielnych napraw.

    #307
    Jordan
    Członek

    Ja naprawiałem sam i działa wszystko jak należy.

    #308
    nebulaseek
    Członek

    Jeśli ktoś ma pojęcie o tych urządzeniach to może naprawiać, ale jeśli nie to lepiej w ogóle nie otwierać skrzynki.

    #310
    Blair
    Członek

    Nie jest to jakieś mocno skomplikowane urządzenie, ale dla laika może to być zbyt trudne.

    #311
    TerraNova
    Członek

    Wzywając serwis od klimatyzacji i szybko wszystko sprawdzą.

    #312
    Frankie
    Członek

    Dokładnie, to będzie najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie.

Wyświetlanie 9 wpisów - od 1 do 9 (z 9 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.