OC przewoźnika- opłaca się

Strona główna Fora OC przewoźnika- opłaca się

Wyświetlanie 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #3157
    Niezal
    Członek

    Prowadzę małą firmę przewozową i ubezpieczyciel powiedział mi, że jest coś takiego jak oc przewoźnika i zastanawiam się czy warto się tym interesować?

    #3039
    Niezal
    Członek

    Lubisz dopłacać do umów z klientami?

    #3041
    Niezal
    Członek

    Nie rozumiem

    #3042
    Niezal
    Członek

    Jeśli masz poważnych klientów to oni chcą mieć zabezpieczenie w postaci oc przewoźnika że jeśli ty nie dasz rady to oni mają zwrot pieniędzy za niewykonanie umowy.

    #590
    Niezal
    Członek

    Trochę to bez sensu, bo dlaczego mam zawierać umowę i jej nie wykonać?

    #3043
    Niezal
    Członek

    A wpadłeś na to, że podczas jazdy ktoś Ci wyskoczy i rozbijesz auto?

    #3044
    Niezal
    Członek

    Da sobie radę, zaniesie towar na plecach J

    #3045
    Niezal
    Członek

    To przecież są sporadyczne przypadki

    #3046
    Niezal
    Członek

    Tak, ale się zdarzają, tak samo jak auto może Ci się zepsuć albo staniesz na stacji benzynowej i ktoś Ci ukradnie towar. Można wymieniać wiele takich przypadków, dlatego trzeba być przygotowanym na wszystko. To ubezpieczenie idealnie się do tego nadaje.

    #3047
    Niezal
    Członek

    W Polsce na wszystkim się oszczędza, a później jest płacz i lament, bo klient chce kilkadziesiąt tysięcy złotych. Pretensje wtedy do każdego, ale nie do siebie.

Wyświetlanie 10 wpisów - od 1 do 10 (z 10 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.