Program do firmy, jaki polecacie?

Strona główna Fora Program do firmy, jaki polecacie?

Wyświetlanie 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #3197
    Niezal
    Członek

    Szukam programów do firmy. W skrócie potrzebuję mieć księgowośc (książka przychodów i rozchodzów) oraz program do zarządzania magazynem. Teraz wszystko mam pod kontrolą ale już coraz gorzej jest się połapać w tym wszystkim, bo produktów przybywa i nie sposób to spamiętać

    #3274
    Niezal
    Członek

    Sądzę, że ciężko będzie znaleźć wszystko w jednym programie. Księgowość to księgowość a magazynówka i program do fakturowania to inna sprawa. Ale szukaj może akurat.

    #3276
    Niezal
    Członek

    Pisał oraz, więc chyba niekoniecznie musi to być w jednym. Ja też się nie spotkałem jeszcze, bo magazynowy program mam od firmy z Wrocławia, a księgowość robi mi babeczka po sąsiedzku

    #3278
    Niezal
    Członek

    Są darmowe programy zarówno do księgowości jak i do prowadzenia magazynu. Wystarczy się trochę rozglądnąć.

    #3281
    Niezal
    Członek

    Lepiej nie bierz darmowych, bo jak nie zamierzasz zwinąć biznesu za pół roku to inwestycja w dobry program się opłaci. Nie dość, że darmowe często mogą mieć błędy, nie będą dalej rozwijane, to co jeśli zechcesz rozwijać firmę a program cię będzie blokował.. Przesiadka na nowy to same problemy, o ile w ogóle będzie możliwa i ktoś się jej podejmie.

    #3282
    Niezal
    Członek

    Ja korzystam z programów Alfa. Księgowość i magazynówka jest oddzielnie ale to żaden minus a tak jak już wcześniej wspomniano chyba nie ma wszystkiego w jednym. Tutaj i tak mogę sobie zrobić import faktur z jednego programu do drugiego. Podobnie zaciągam remanent z magazynowego do księgowego i wszystko wylicza się samo. Poczytaj o tych programach, kosztują niewiele a na początek są za darmo. W razie czego możesz do nich dzwonić i dopytać o coś, ja miałem parę razy problem i odpowiadali rzeczowo. Pozdrawiam, tutaj o tych programach masz więcej: http://www.alfa-lancut.com.pl/programy.html

    #3284
    Niezal
    Członek

    Księgowość zlecam, bo sam nie nadaję się do tego a magazynówkę mam subiekta.

    #3286
    Niezal
    Członek

    Z dobrym programem księgowość wcale nie jest taka trudna. Oczywiście jeśli się ma książkę a nie pełną.

Wyświetlanie 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.