Dobrze by było, gdyby przybyło więcej oficjalnych skateparków, bo to rozwiązuje wiele problemów związanych z bezpieczeństwem. W niektórych miastach widzę, że lokalne władze zaczynają doceniać rolkarzy i wspierają budowę infrastruktury, co jest krokiem w dobrą stronę. Z drugiej strony, wciąż są miejsca, gdzie można spotkać się z niechęcią do naszych sportów, a to prowadzi do konfliktów. Przykładowo, w Warszawie powstał świetny skatepark na Pradze, gdzie można legalnie trenować, a takie inicjatywy powinny być bardziej powszechne.