Ubezpieczenie OC firmy ktoś korzystał?

Strona główna Fora Ubezpieczenie OC firmy ktoś korzystał?

Wyświetlanie 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #3195
    Niezal
    Członek

    No właśnie czy korzystaliście? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

    #3267
    Niezal
    Członek

    Ja myślę, że warto ale sam jeszcze ni skorzystałem

    #3269
    Niezal
    Członek

    Powiem Ci, że dobrze jest mieć ubezpieczenie oc firmy jeśli jest tylko dobra oferta firmy ubezpieczeniowej

    #3271
    Niezal
    Członek

    Mam takowe ubezpieczenie i zachęcam do skorzystania

    #3272
    Niezal
    Członek

    Chyba największym problemem jest tutak wybór odpowiedniej firmy która to zrobi

Wyświetlanie 5 wpisów - od 1 do 5 (z 5 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.