Wypadek na drodze

Strona główna Fora Motoryzacja Wypadek na drodze

Wyświetlanie 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #6489
    kordian
    Klucznik

    Miałem wypadek i zastanawiam się czy mogę wziąć za darmo samochód?

    #6154
    Stefek
    Klucznik

    Samochód zastępczy przysługuje, jeśli winny jest inny kierowca.

    #821
    Mariuszzzz
    Klucznik

    Miałem stłuczkę i samochód podstawili na miejsce.

    #6155
    Foka01
    Klucznik

    Nigdy nie czekam na firmę ubezpieczeniową tylko dzwonie do wypożyczalni.

    #6156
    Mateuszek122
    Klucznik

    Też tak robię.

    #827
    Pinokio
    Klucznik

    Mam wtedy samochód, jakiego potrzebuje.

    #6161
    Oska
    Klucznik

    Musiałem ostatnio samochód zastępczy z oc generali ten same klasy, co mój.

    #831
    Wiesiu
    Klucznik

    Wypadków miałem już kilka i zawsze wszystko płace z OC winnego.

    #6162
    Meleks
    Klucznik

    Też wykorzystuje okazje.

    #835
    Laluszek
    Klucznik

    Skoro można to, czemu tego nie robić.

    #6163
    Bartel02
    Klucznik

    Nie korzystałem z auta.

    #6164
    Jador
    Klucznik

    Mam nadzieje, że nie przyjdzie mi nigdy korzystać.

    #6165
    beksa
    Klucznik

    Mnie też nie.

    #6166
    Brendon
    Klucznik

    Trzeba bezpiecznie jeździć.

Wyświetlanie 14 wpisów - od 1 do 14 (z 14 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.