Żakiety w dużych rozmiarach

Strona główna Fora Żakiety w dużych rozmiarach

Wyświetlanie 3 wpisów - od 1 do 3 (z 3 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #3258
    Karola
    Członek

    Muszę to przyznać, nie należę do najszczuplejszych kobiet ale za to jestem piękne i sympatyczna, mam jedna problem z doborem odpowiednich ubrań na wyjście do pracy, restauracji itp. jak wy rozwiązujecie ten problem? No chyba że jestem jedyna na tym forum z rozmiarem plus size:)

    #5057
    Pegi
    Członek

    Takich jak ty jest tysiące ale musimy sobie jakoś radzić

    #5060
    Kamilka
    Członek

    zależy ile masz pieniędzy ale warto czasami uczyć sobie żakiet na miarę u krawca, robię tak jak są jakieś większe okazje

Wyświetlanie 3 wpisów - od 1 do 3 (z 3 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.