Konopie lekiem na raka

Osoby których dotknęło nieszczęście zachorowały na raka, chwytają się każdego sposobu na wyleczenie. W leczeniu tak ciężkiej choroby jaką jest rak, duże znaczenie odgrywa postawa samego chorego, czy jest on zdecydowany na walkę z chorobą, czy też się jej poddaje. Zostało już dawno udowodnione, że osoby które podejmują walkę mają znacznie większe szanse na jej wygranie, a jeśli nie to przynajmniej odwleczenie nieuchronnego.
Od niedawna znaleźć można informację na temat leków z konopi. Lek z konopi mimo, że nie jest oficjalnie uznany oraz stosowany przez lekarzy może przyczynić się do pomocy w walce z tą niezwykle trudną chorobą.
Największą barierą w stosowaniu kuracji z konopi jest fakt, że są one nielegalne w naszym kraju. W niektórych stanach bez problemu można zdobyć konopie medyczne, które w kraju nad Wisłą mogą chorego i zdesperowanego człowieka zaprowadzić za kratki. Jest to bardzo przykre, że koncerny farmaceutyczne nie chcą oficjalnie przeprowadzić badań odnośnie skuteczności konopi w leczeniu raka.
Olej CBD da się co prawda zdobyć, jednak jest to bardzo trudne i co najgorsze ryzykowne. Jednak do czego nie posunie się człowiek któremu zostało nie wiele życia? On i jego bliscy będą gotowi nawet wejść w konflikt z prawem byle tylko ocalić życie.
Stan jaki jest na chwilę obecną może być spowodowany tym, iż duże koncerny farmaceutyczne obawiają się tego, że jeśli zostanie zmienione prawo i każdy w zaciszu własnego domu będzie mógł hodować konopie to nikt już nie zapłaci za leki. Leki na bazie chemii która w znakomitej większości pomaga tylko pozornie, ponieważ leczy jedną czy dwie dolegliwości, a szkodzi na znacznie więcej. Może się zdarzyć, że jeśli chory na raka przeżyje obecnie stosowane terapie na bazie chemii, naświetlania itp. wygra walkę z śmiertelną chorobą, jednak jego organizm będzie bardzo zniszczony. Dlatego leki na bazie konopi są wielką szansą dla osób które nie mają już nic do stracenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *