Lifting twarzy i ciała nowoczesnymi metodami

Współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia w dużym stopniu skupiają się na działaniach spowalniających procesy starzenia. Zabiegi przeciwstarzeniowe (tzw. anti-aging) to szereg bezinwazyjnych działań, które pozwalają przywrócić skórze na twarzy i ciele jędrność, odpowiednie nawilżenie i zlikwidować powstające wraz z upływem czasu przebarwienia. Chcąc odpowiednio zadbać o swoją skórę, możemy zdecydować się m.in. na lifting bezoperacyjny, mezoterapię igłową, zabiegi wykonywane przy wykorzystaniu fal radiowych, HIFU na ciało i wiele innych. Na czym polegają najpopularniejsze zabiegi anti-agingowe?

Zabiegi z użyciem fal radiowych


Wśród cieszących się szczególną popularnością zabiegów z zakresu medycyny estetycznej znajdują się m.in. działania z wykorzystaniem kompleksowego urządzanie Magnifico II Premium. Za pomocą fal radiowych pozwala ono na profesjonalną pielęgnację skóry, oddziałując na nią wyjątkowo silnie regenerująco, nawet w głębszych warstwach skóry. W rezultacie uzyskujemy efekt bezinwazyjnego liftingu, bowiem skóra staje się wyraźnie gładsza i napięta, zmarszczki głębokie zostają zdecydowanie spłycone, a płytkie – całkowicie wypełnione. Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych polecany jest więc wszystkim osobom, które zauważają u siebie takie oznaki starzenia, jak utrata właściwego owalu twarzy, zmarszczki, utratę jędrności skóry i zastoje limfatyczne.

Mezoterapia igłowa


Mezoterapia igłowa to również zabieg umożliwiający skuteczne odmłodzenie skóry, dzięki zastosowaniu pulsujących igieł wykonujących mikronakłucia i doprowadzających do mikrouszkodzeń uruchamiających procesy regeneracyjne w głębszych warstwach skóry właściwej. Skóra po zabiegu mezoterapii igłowej samoczynnie produkuje kolagen i włókna elastynowe, przebudowując tkanki. W efekcie skóra również staje się gładsza, bardziej napięta i w widoczny sposób zregenerowana, co poprawia jej kontur i spłyca zmarszczki.

Zabiegi HIFU


Zabieg HIFU obecnie uznawany jest za jeden z najskuteczniejszych w medycynie kosmetycznej. Ten lifting bezoperacyjny przeprowadzany z użyciem skupionej wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu doprowadza do intensywnych procesów regeneracji i odbudowy stymulowanych przez uszkodzenia powstające wewnątrz tkanki. Najczęściej wykonywany jest on na twarz, ale można również wybrać te miejsca na ciele, które naszym zdaniem wymagają ujędrnienia i regeneracji.

Wszystkie zabiegi anti-aging można wykonać w renomowanym gabinecie kosmetycznym Coco Time we Wrocławiu. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty kosmetycznej i zapisów na wizyty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *