Pożyczka pod zastaw domu dla firmy bez dodatkowych formalności

Prowadzenie firmy to nie tylko zyski, na które liczy każdy jej właściciel. Niektórych sytuacji nie da się przewidzieć, czasem interes nie wypali, zdarza się, że klienci nie płacą zobowiązań w terminie, a biznes musi prosperować, by generować dochody. Zaciąganie kolejnych pożyczek nie przynosi rezultatu, a ich spłata sprawia trudności. Może zdarzyć się, że po pewnym czasie następuje zajęcie komornicze. Jak wybrnąć z opresji, bez konieczności ogłoszenia likwidacji firmy?

Pożyczka pod zastaw domu – jak uporać się z zaciągniętymi zadłużeniami

Nieposzlakowana historia kredytowa jest jednym z warunków otrzymania bankowego kredytu. Jasnym więc jest, że posiadając niespłacone zadłużenia, nie można liczyć na kolejny. Nawet jeśli poprawiłoby to znacznie kondycję firmy. Rozwiązaniem takiego problemu może być pożyczka pod zastaw domu bez BIK oraz innych baz. Może być ona przeznaczona na dowolny cel, w tym również na spłatę zaległych rat. Będąc właścicielem domu, można otrzymać bez zbędnych formalności pieniądze, przedstawiając:

  • Akt własności domu
  • Numer księgi wieczystej
  • Wypis i wyrys z rejestru gruntów
  • Zdjęcia aktualnego stanu domu

Dzięki uproszczonej procedurze oraz elastycznym warunkom istnieje możliwość wyjścia z kłopotliwej sytuacji finansowej i ukrócić koszty, związane z posiadaniem niespłaconych kredytów.

Dom ratunkiem dla poprawy sytuacji firmy

Pożyczka pod zastaw domu nie odbiera możliwości posiadania go w dalszym ciągu – jest jedynie jej zabezpieczeniem. Warto zastanowić się nad dogodną wysokością raty, taką, którą realnie będziemy w stanie spłacać. Dzięki temu bez zbędnego stresu pozbędziemy się zadłużenia i uratujemy firmę, nie tracąc prawa do nieruchomości. Po całkowitej spłacie pożyczki, warto zadbać o rozsądne kierowanie finansami firmy, by drugi raz nie wpaść w tarapaty. Zaciąganie kredytów i spłacanie ich kolejnymi to prosta droga do uwikłania się w pętlę zadłużenia. Pożyczka pod zastaw domu pomoże wyjść na prostą, a firma zacznie przynosić w końcu zyski, nie narażając właściciela na kolejne straty. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *