Proces wdrożenia systemu IT w firmie

Dzisiejsza technologia rozwija się w niebotycznym tempie. Z tego względu konieczne jest stałe wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu IT. Implementacja nowych rozwiązań to nowe możliwości zarządzania. Dzieje się tak za sprawą szybszego i skuteczniejszego przepływu informacji. Każda firma powinna docenić cyfryzację i wykorzystać korzyści, które z niej płyną.

Wdrożenia systemów – EntraGroup

Wdrożenia systemów IT to misja, którą EntraGroup spełnia od 20 lat. Firma zrealizowała ponad 200 projektów w zakładach na całym świecie. Przedsiębiorstwo implementowało rozwiązania informatyczne dla branży produkcyjnej, logistycznej, zaopatrzeniowej i obszarów ościennych. EntraGroup zdobyła doświadczenie, wdrażając nowe rozwiązania w wielkich przemysłowych kompleksach, jak i mniejszych przedsiębiorstwach. Dobrym przykładem możliwości firmy jest system CMMS wdrożony w Zakładach Chemicznych POLICE. EntraGroup zapewnia wdrożenie systemów optymalnych dla całej organizacji firmy, pomijając przy tym aspekty nieistotne. Zastosowanie implementacji dla całości obszarów firmy jest lepszym rozwiązaniem, niż wdrożenia dla każdego segmentu z osobna (księgowość, produkcja, IT). Zapewnia to rozwiązania mające wpływ na działanie całego przedsiębiorstwa, w pełni bezpieczne, funkcjonalne i sprawdzone w działaniu.

Jak wygląda proces wdrożeniowy

Cały proces wdrożenia systemów informatycznych zaczyna się od oceny i określenia potrzeb w zakresie IT. Następnie specjaliści przygotowują plan i zasady integracji systemów ERP, MES, APS, WMS, CMMS do poziomu Przemysłu 4.0. Kolejnym krokiem jest przygotowanie rekomendacji działań w formie oficjalnego dokumentu – Rekomendacja Zakresu i Zasad Wdrożenia Systemów IT – dla organizacji. W dalszym etapie prac EntraGroup pomaga w znalezieniu gotowych rozwiązań dostępnych na rynku i przygotowuje procesy niezbędne do wdrożenia. W tym celu potrzebne są najlepiej dopasowane rozwiązania, które zostaną zaproponowane. Firma Wspiera klienta w procesie przetargowym. Następnie określa wymagania kompetencyjne systemu i przygotowuje pracowników z tego zakresu. Na koniec system zostaje wdrożony. EntraGroup gwarantuje pomoc w stabilizacji działania systemu.

Cyfryzacja rynku wymaga stałych zmian. EntraGroup to najlepszy kandydat do pomocy w zakresie wdrożenia systemów informatycznych. Pomoże stanąć na wysokości zadania i wprowadzi pełne udogodnienia dla systemu pracy. IT w firmie to dzisiaj fundament, warto niego zadbać. Z pewnością odwdzięczy się znaczną poprawą jakości pracy obsługiwanego przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *