Reboot Restore Rx Professional 11

Komputery użytkowane przez gości i klientów takich branż jak hotele, restauracje, czy instytucje państwowe nie zawsze używane są w sposób odpowiedzialny. Użytkownicy niekiedy instalują nieznane oprogramowanie, odwiedzają strony gdzie czaić mogą się wirusy lub inne zagrożenia, czy usuwają pliki których nie powinni. Dlatego też administratorzy sieci w wymienionych wyżej miejscach posiłkują się specjalnymi programami takimi jak Reboot Restore Rx Professional 11, będącym dziełem Horizon DataSys Corporation. Poniższy artykuł skupia się w całości na zaletach tego rozwiązania i jego praktycznych zastosowaniach.

Reboot and Restore

Pod tymi dwoma słowami kryje się cała prosta zasada działania tego programu, oparta jednak na najnowszych rozwiązanych technicznych. Po zainstalowaniu na danym komputerze pozwala on na wybranie czasu przywracania kopii systemu, wraz ze wszystkim danymi, oraz indywidualnymi ustawieniami. Może to być okres cykliczny, np. co miesiąc lub zależny od zachowania użytkowana, np. po każdym wylogowaniu lub gdy komputer przez dłuższy czas pozostawał wyłączony.
Ciekawą funkcjonalnością jest zdalne zarządzanie instalacjami programu na zainstalowanych komputerach z praktycznie dowolnego miejsca na świecie. Dzięki temu administratorzy sieci np. w dużych franczyzach hotelowych mogą kontrolować i zabezpieczać komputery znajdujące się w wielu lokalizacjach, bez konieczności uciążliwych podróży i straty czasu.

Zalety przywracania stanu komputera

Po pierwsze dzięki wspomnianemu oprogramowaniu komputer oraz dane na nim się znajdujące chronione są przed szkodliwym oprogramowaniem, kradzieżą lub usunięciem, czy to w sposób celowy, czy to przez przypadek. Po drugie, dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu bazowemu AES, program zapobiega jakimkolwiek próbom wprowadzenia zmian do systemu lub oprogramowania znajdującego się np. w bibliotece, lub w hallu hotelowym. Kolejna korzyść to lepsza, szybsza i wydajniejsza praca chronionych komputerów.
Dlatego warto zainteresować się tym rozwiązaniem i odwiedzić strony takie jak https://www.vebo.pl/horizon-datasys-corporation lub https://www.vebo.pl/reboot-restore-rx-professional, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje o tym, jak stać się użytkownikiem tego praktycznego narzędzia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *