Tankuj z nami na stacjach Shell

Jesteś przedsiębiorcą i masz w okolicy stację paliwową Shell? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! FLOTEX POLSKA współpracuje z tym koncernem paliwowym, dzięki czemu możesz zamówić specjalną kartę flotową, która pozwala Ci oszczędzać na każdym litrze zatankowanego paliwa. Poznaj zalety karty, która przyniesie szereg korzyści Twojemu biznesowi.

Karta paliwowa nie tylko dla dużych firm

Wiele kart paliwowych przynosi korzyści jedynie dużym firmom. Karta paliwowa Shell do FLOTEX POLSKA jest jednak skierowana do wszystkich – również tych mniejszych biznesów. Można być ona dedykowana konkretnemu kierowcy lub określonemu pojazdowi. Istnieje także opcja wyrobienia karty na firmę. Ta elastyczność w wyborze sprawia, że każdy przedsiębiorca może idealnie dopasować może kartę do swoich potrzeb, nawet jeśli nie dysponuje dużą flotą pojazdów. Można oszczędzać na każdym litrze paliwa, posiadając nawet jeden samochód służbowy.

Jakie korzyści daje karta flotowa

Karta flotowa pozwala na bezgotówkowy zakup paliwa na stacjach Shell i LOTOS. Raz na miesiąc wystawiana jest faktura zbiorcza, co znacznie ułatwia sprawę rozliczeń. Można jednocześnie w każdym momencie sprawdzić historię transakcji, by monitorować stan wydatków. FLOTEX POLSKA oferuje także innowacyjną usługę, jaką jest Mapa cen. Umożliwia ona sprawdzenie ceny ON na stacjach, gdzie miało miejsce tankowanie w przeciągu ostatnich 14 dni. Pozwala to na wybór najatrakcyjniejszej oferty. Oprócz tego posiadacze kart korzystać mogą z wielu usług dodatkowych. Przykładem jest możliwość płacenia smartfonem za postój w płatnych strefach parkingowych ponad 50 miast Polski (mobiParking) czy korzystanie z funkcji GPS nawet w maszynach budowlanych. Za tankowanie na stacjach Shell zbierać można także punkty, które pozwalają na atrakcyjne rabaty. Założenie karty nie wymaga zbyt wielu formalności, wniosek wystarczy złożyć drogą online. Żadne gwarancje ubezpieczeniowe czy depozyty nie są potrzebne.

Karty flotowe Shell do FLOTEX POLSKA pozwalają nie tylko na oszczędności, ale usprawniają także zarządzaniem wydatkami i ułatwiają życie kierowców – więcej informacji o karcie znajdziesz na: https://www.flotex.pl/nowa-karta-paliwowa-shell-w-ofercie-flotex-polska/. Nie muszą oni zbierać paragonów mogą także dokonywać opłat w trybie przedpłaconym na polskich bramkach autostradowych. Kartę z łatwością dopasować można do potrzeb swojej firmy – niezależnie od wielkości floty pojazdów. To wygodny i ekonomiczny sposób na zarządzanie wydatkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *