Wygładzający peeling do twarzy

Współczesne podejście do kosmetyki na co dzień coraz częściej stawia raczej na staranną pielęgnację skóry, niż pokrywanie jej grubą warstwą makijażu. Popularność w zakresie pielęgnacji skóry na twarzy zdobyły sobie w ostatnich latach metody Koreanek, które na całym świecie słyną z wyjątkowo pięknej, zadbanej cery. Do ich najważniejszych codziennych rytuałów należy staranne oczyszczanie i nawilżanie skóry. Nawet jeśli nie mamy na co dzień czasu, aby wykonać wszystkie kroki z rytuałów koreańskich, to nawyk oczyszczania skóry twarzy i poświęcania jej nieco więcej uwagi w zakresie złuszczania martwego naskórka i nawilżania spowoduje znaczne poprawienie jej stanu.

Do najczęstszych problemów, z jakimi zmagamy się w przypadku skóry na twarzy należy nadmierne wydzielanie sebum, zwłaszcza w tzw. strefie T i pojawiające się na niej dokuczliwe krostki, zaskórniki lub wypryski. Jednym ze środków na poradzenie sobie z nimi jest wygładzający peeling do twarzy NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ (https://neutrogena.com.pl/site/product/56). Jego formuła została stworzona specjalnie z myślą o cerze ze skłonnością do wyprysków, które w widoczny sposób redukuje już po pierwszym użyciu, a także przyczynia się do zapobiegania powstawaniu nowych.

Działanie NEUTROGENA® VISIBLY CLEAR® Spot proofing™ polega na złuszczaniu martwego już naskórka, co umożliwia nie tylko wygładzenie cery na twarzy, ale także wyrównanie jej kolorytu i nadanie miękkości oraz gładkości. Stosowany na wilgotną skórę twarzy peeling dogłębnie oczyszcza pory skóry, dzięki czemu istniejące wypryski szybko zostają zredukowane. Jednocześnie nie narusza bariery ochronnej skóry na twarzy, przez co znajdujące się w niej naturalne składniki odżywcze chronią przed powstawaniem nowych problemów.

Wygładzający peeling może być stosowany codziennie, najlepiej w trakcie wieczornej pielęgnacji skóry. Jego użycie jest wyjątkowo łatwe i przyjemne. Wystarczy nanieść dłońmi odrobinę kosmetyku na zwilżoną i oczyszczoną z makijażu skórę, a następnie wykonać delikatny masaż twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *