Piękno prosto z Tajlandii – poznaj ofertę marki Bodhi

Tworząc naszą markę naturalnych kosmetyków chcieliśmy postawić na unikatowość. Zainspirowani pięknem Tajlandii oraz wschodnim podejściem do pielęgnacji ciała, postanowiliśmy stworzyć oryginalne kosmetyki do SPA oraz produkty pielęgnacyjne, które kryją w sobie moc i zapach egzotycznych składników. Są one w pełni wolne od chemicznych dodatków, które znajdują się w kosmetykach konwencjonalnych. Naszą ofertę kierujemy do osób, jakie chcą dbać o swoje ciało w sposób przyjazny dla swojego zdrowia, a także dla przyrody.

Czym jest SPA?

Pragniemy przedstawić Państwu nasze jakościowe podejście do kwestii tego, czym tak naprawdę jest SPA. Według tajskiej filozofii nie jest to jedynie stosowanie środków pielęgnacyjnych, które mają przywrócić piękny wygląd naszej skórze i włosom. W Tajlandii SPA to przywracania harmonii ducha i ciała poprzez rozluźnienie, odpowiedni klimat i aromaterapię. Dlatego każdy nasz kosmetyk pięknie pachnie – najczęściej za sprawą naturalnych wyciągów i aromatów pochodzących z roślin. Definicją życia w harmonii jest również życie w zgodzie z przyrodą. Dlatego stosowanie sztucznych lub chemicznych substancji do ciała całkowicie mija się z celem – wtedy nie jest to już jego pielęgnacja, lecz bardziej zatruwanie. Postawmy na naturalne i skoncentrowane składniki, których już sam zapach sprawia, że czujemy się jakbyśmy byli w rajskim ogrodzie lub pośrodku lasu.

Nasze produkty – co oferujemy?

Oferta marki Bodhi jest na tyle kompleksowa, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Na naszej stronie znajdują się rozmaite kosmetyki, jakie zapewniają pielęgnację ciała – są to peelingi, balsamy, oleje, żele oraz naturalne mydła. Polecamy również nasze produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów, czyli ekologiczne szampony, odżywki i maski. Na naszej stronie znajdą Państwo również akcesoria niezbędne do przeprowadzania aromaterapii – są to świeczki, olejki eteryczne oraz dyfuzory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *