Jaki prezent dla przyszłej panny młodej

Wakacje to czas wesel. A jak ślub to musi być wieczór kawalerski i panieński. Każda przyszła panna młoda ostatni wieczór spędza w gronie przyjaciółek, które szykują zabawy, niespodzianki oraz prezent. Musi być to coś wyjątkowego! Ale co to może być? 

Wyjątkowy prezent dla panny młodej na wieczór panieński

Najczęściej wybieranymi prezentami dla przyszłych mężatek są oczywiście bielizna, perfumy, vouchery do spa czy gadżety erotyczne. Jeżeli chodzi o te pierwsze jest to prezent bardzo praktyczny i przeważnie bardzo łatwy do wyboru. Wielość stron internetowych oferujących ogromny wybór jak np. www.wyspabielizny.pl/  to pewność że znajdziemy naprawdę ciekawy upominek. 

Z perfumami zawsze sprawa rozbija się o własne upodobania zapachowe. Jeżeli akurat uczestniczki wieczoru panieńskiego wiedzą jaki zapach spodoba się przyszłej mężatce sprawa jest prosta. Gorzej jeżeli kupują zapach na ślepo. Stąd dobór bielizny częściej jest lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. 

Zawsze można oczywiście kupić voucher, ale jest to forma wykorzystywana raczej na wypad do kosmetyczki, czy spa. Prezent na imprezę ma być śmieszny z lekkim podtekstem erotycznym i ma nade wszystko wprowadzić pannę w stan małżeński. Dzisiaj może jest to mniej widoczne i eksponowane, ale zabawa ta wywodzi się z dawnej tradycji i pewne jej ramy utrzymują się do tej pory. 

Biżuteria oraz gry dla dwojga to również często spotykane rozwiązania prezentowe. Taki naszyjnik, czy kolczyki możemy oznaczyć kartką, która proponuje by panna młoda założyła tylko to na noc poślubną, dzięki czemu efektowny i przydatny prezent zyskuje podtekst erotyczny. 

Gry planszowe, czy to karciane są już większym wyzwaniem. Trzeba dobrze wybrać prezent, aby być pewnym że para lubi taką formę spędzania czasu i że przebrnięcie przez instrukcje z zasadami nie skończy się fiaskiem.

Zatem najlepszy prezent dla przyszłej panny młodej to taki, który uwzględni jej upodobania, będzie praktyczny oraz powiedzie ją zgodnie z tradycją do ramion ukochanego i pod jego skrzydła opieki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *