Co kupić na dzień chłopaka – czyli kreatywne i niebanalne pomysły na prezent

Minęły czasy, kiedy tylko kobiety hucznie obchodziły swoje święto ósmego marca, a święto płci przeciwnej nie było aż tak popularne. Dzień chłopaka, przypadający na koniec września, to ważna data w kalendarzu dla pań, chcących obdarować swoich ukochanych. Niezależnie od tego, że mężczyźni mają swoje oddzielne święto dwa dni po święcie kobiet, dzień chłopaka to idealna okazja, by sprawić niespodziankę swojej drugiej połówce.

Co kupić chłopakowi w dniu jego święta

Przede wszystkim liczy się kreatywność. Podarowanie ukochanemu praktycznego prezentu będzie miłym gestem, ale na pewno nie zaskoczeniem. Aby wywołać radość i zdziwienie na twarzy chłopaka, warto zastanowić się nad tym, by nie był to banalny upominek. Dużym zainteresowaniem cieszą się personalizowane gadżety, które sprawią, że prezent ten będzie przeznaczony wyłącznie dla tej osoby, którą chcemy obdarować. Obecnie wiele jest możliwości wykonania przedmiotów z grawerem, więc co kupić na dzień chłopaka, zależy już tylko od inwencji jego ukochanej. Do wyboru mamy, m.in:

  • kubki
  • breloki
  • koszulki
  • portfele
  • bransoletki
  • paski do spodni
  • szklanki na alkohol
  • zapalniczki

Aby wybrać to, co najbardziej naszego chłopaka ucieszy, trzeba jedynie znać jego upodobania i wymyśleć tekst, który będzie wygrawerowany na upominku.

Jaki grawer będzie idealny na dzień chłopaka

Tu już wszystko zależy od pomysłowości. W większości dostępne są już gotowe gadżety z napisem „Dzień Chłopaka”, ale można również zamówić grawer bardziej spersonalizowany, z imieniem, dedykacją lub też śmiesznym wierszykiem. Taki prezent z pewnością ucieszy bardziej, ponieważ jest przeznaczony wyłącznie dla tej konkretnej osoby, wyjątkowy i niepowtarzalny. Wszystko, co potrzebujemy, to znać doskonale gust chłopaka i wiedzieć, jaki gadżet sprawi mu przyjemność. Jeśli jest fanem gier komputerowych, może to być podkładka pod mysz z ciekawym tekstem. Jeśli lubi relaks przy szklaneczce czegoś mocniejszego – może delektować się ulubionym napojem w specjalnie podpisanej szklaneczce lub nalewać z butelki, podpisanej jego imieniem. Wszystko zależy od kreatywności ukochanej. Taki prezent, podarowany od serca, z pewnością będzie pamiątką na bardzo długi czas.

One thought on “Co kupić na dzień chłopaka – czyli kreatywne i niebanalne pomysły na prezent

  1. Ja swojemu zamierzam kupić voucher do deepspot, mój facet uwielbia wszystko co ekstremalne i wszystko gdzie się coś dzieje, lub może odkrywać nowe fajne rzeczy. Myślę że się ucieszy 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *