Gdzie można naszywać taśmy odblaskowe

Taśmy odblaskowe to specjalne akcesoria, poprawiające widoczność na drodze w trudnych i niesprzyjających warunkach pogodowych, takich jak opady deszczu i śniegu, mgła, zmierzch i mrok. Materiały zapewniające odblaskowość są niezbędne w wielu sytuacjach. Dzięki nim robotnicy drogowi i budowlani są widoczni już z daleka, dzieci, rowerzyści i sportowcy są zauważani przez kierowców ruchu drogowego, a pracownicy straży pożarnej i inne służby mundurowe mają zapewnioną widoczność podczas pracy w nocy.

Zastosowanie taśm

Taśmy odblaskowe do naszywania mają szeroki zakres zastosowań. Bardzo często są wykorzystywane przy produkcji odzieży ochronnej i roboczej, takiej jak kurtki, kamizelki, spodnie, koszulki i bluzy dla wojska, policji, straży granicznej, strażaków, budowlańców, magazynierów, kierowców czy służb medycznych. Taśmy fluorescencyjne to także bardzo ważny element butów, czapek, rękawiczek, toreb i plecaków, ponieważ zapewniają doskonałą widoczność po zmroku. Takie elementy odblaskowe to idealne rozwiązanie dla dzieci zmierzających do szkoły poboczem drogi, rowerzystów, osób uprawiających jogging, kolarzy górskich, alpinistów i ogólnie osób poruszających się w terenie. Można je naszywać zarówno na odzieży wierzchniej, jak i na innych elementach wyposażenia. W każdym przypadku zapewniają doskonałą odblaskowość i gwarantują bezpieczne poruszanie się w ruchu ulicznym lub na górskim szlaku.

Jakie zalety mają taśmy odblaskowe do naszywania

To produkty, które posiadają doskonałą odblaskowość, ale również są znakomitym elementem zdobniczym zarówno płaszczy i kurtek, jak i innych tekstyliów i wyrobów kaletniczych. Dzięki temu, że są dostępne w bogatej palecie kolorystycznej, można je idealnie dopasować do indywidualnych preferencji klienta. Są dostępne w różnych wariantach, dlatego można je stosować nawet do ubrań o dużej rozciągliwości, a nawet do profesjonalnej odzieży trudnopalnej i ognioodpornej. Można je prać w warunkach domowych i przemysłowych, oraz czyścić chemicznie, suszyć przemysłowo i tunelowo.


Idealny sposób na bezpieczeństwo

Wykorzystanie tego rodzaju taśm fluorescencyjnych jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich użytkowników ruchu drogowego. Zwiększają poziom bezpieczeństwa, a co za tym idzie, chronią zdrowie, a nawet życie.
Na szczególną uwagę zasługują taśmy LOXY, ponieważ zostały wykonane z materiałów bardzo wysokiej jakości i spełniają wymagane normy europejskie w zakresie odblaskowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *