Jak uzupełnić brakujące uzębienie

Każdemu może zdarzyć się utrata uzębienia. Czasami wypadek losowy, nieszczęście lub kontuzja sportowa mogą spowodować braki w uzębieniu. Co można w takiej sytuacji zrobić? Przede wszystkim zawsze należy wybrać się do stomatologa. Jak w przypadku każdej kontuzji, czy poważniejszej choroby, wybieramy się do właściwego specjalisty.

Można oczywiście odstąpić od takiej wizyty, ale z pewnością odbiję się to na naszym zdrowiu, a w przyszłości może także i na portfelu. Wizyta u stomatologa nie należy do ulubionych zajęć. Dentyści raczej kojarzą się nam z bólem i strachem przed nim. Niemniej jednak utrata zęba, szczególnie znajdującego się w przedniej części uzębienia, zdecydowanie powinna nas skłonić do jak najszybszego odwiedzenia gabinetu stomatologicznego.

Co nam może zaproponować stomatolog? Przede wszystkim implanty zębowe. Takiego specjalistę najprościej znaleźć wpisując w wyszukiwarkę hasło typu „implanty Kraków„.

Są to sztuczne, najczęściej wykonane z tytanu korzenie zębów, które umieszczą się w szczęce w taki sposób, aby stanowiły mocną, stabilną podstawę do osadzenia zębów zastępczych, mostów lub protez. Implanty zębowe są doskonałym zamiennikiem utraconych naturalnych zębów. Są bardzo wytrzymałe, stabilne, długotrwałe i, co bardzo ważne, wyglądają jak zęby naturalne. A ponadto świetnie spełniają funkcję zwykłego zęba. Choć implanty zębowe, czy też implanty stomatologiczne nie należą do najtańszych, to z pewnością warto w nie zainwestować, gdy z różnych przyczyn stracimy nasze własne uzębienie.

Wiele klinik dostępnych na rynku i oferujących implanty stomatologiczne ma swojej ofercie możliwość skorzystania ze swoich usług w rozliczeniu ratalnym. To bardzo wygodna i wychodząca na przeciw klientowi forma rozliczenia za wykonanie implantów stomatologicznych, dzięki którym nasz uśmiech znów będzie mógł czarować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *