Dlaczego warto wybrać polskie baterie do wózków widłowych i podnośników?

Bez względu na to, czy dany zakład produkcyjny to mała, rodzinna firma czy też rozbudowana fabryka, niektóre aspekty jego funkcjonowania są podobne. I tak na przykład wszelkiego rodzaju pojazdy działające na terenie danej firmy powinny być sprawne, niezawodne i bezpieczne w użytkowaniu. Dotyczy to zwłaszcza tych maszyn, które napędzane są za pomocą energii elektrycznej. Chodzi tutaj o wózki widłowe, wszelkiego rodzaju podnośniki platformowe oraz inny mniejszy sprzęt pomocniczy. Dlatego ważny jest wybór odpowiednich baterii, tak by wspomniane pojazdy działały wydajnie.

Polskie baterie — gwarancja jakości

Polscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę z faktu, iż baterie zagranicznych producentów, zwłaszcza tych mniej znanych marek często dalekie są od doskonałości. Wiedzą także, że tak zwana polska myśl techniczna jest odpowiedzialna za powstanie wielu doskonałych rozwiązań. Dlatego też coraz częściej wybierają oni baterie polskiej produkcji. Nie tylko bowiem pochodzą one ze sprawdzonego źródła, ale w większości przypadków niczym nie ustępują światowym markom, a często swoją jakością i niezawodnością je przewyższają. Nie od dziś wiadomo, iż polskie firmy stosują nowatorskie rozwiązania techniczne oraz że do produkcji swoich wyrobów wykorzystują materiały i surowce najwyższej jakości. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza przy produkcji takich elementów jak właśnie baterie.

Zalety stosowania polskich baterii

Zakłady produkujące wszelkiego rodzaju ogniwa oraz baterie zatrudniają wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Chodzi tutaj zarówno o osoby pracujące w działach badawczych, projektowych, jak i bezpośrednio odpowiedzialne za produkcję poszczególnych elementów na halach montażowych.

By móc działać i sprzedawać swoje produkty na krajowym i europejskim rynku, polscy producenci muszą spełnić szereg norm, zarówno jakościowych, jak i tych dotyczących ograniczenia szkodliwego wpływu na środowisko naturalne. Świadczą o tym odpowiednie certyfikaty, dokumenty i świadectwa wydawane przez krajowe oraz unijne instytucje.

Jedną z czołowych firm produkujących polskie baterie jest gliwicki Bater (http://www.bater.pl/). Firma ta działa na rynku od trzech dekad i słynie z wysokiej jakości produktów. Zajmuje się ona wytwarzaniem ogniw trakcyjnych, pracami remontowymi akumulatorów oraz utylizacją zużytych ogniw. Oferuje także profesjonalny serwis produkowanych przez siebie urządzeń na terenie całego kraju.

Jak widać, zakup polskich baterii niesie ze sobą wiele korzyści i jest pozbawiony ryzyka. Produkty te zapewniają wydajną pracę urządzeń nimi napędzanych, warto zatem dać im szansę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *