Dlaczego warto założyć firmę w USA

Jest wiele logicznych powodów, aby twoja firma miała siedzibę w USA. Wydaje ci się to niemożliwe? Nic podobnego. Nie istnieją żadne przeszkody do prowadzenia firmy w innym kraju, a co więcej, na innym kontynencie. Coraz więcej firm na całym świecie decyduje się na taki krok, wiedząc że to opłacalne posunięcie, które w krótkim czasie może przynieść wiele korzyści.

Ty również dowiedz się, dlaczego i jak założyć firmę w USA

  1. Większe zaufanie – gospodarka Stanów Zjednoczonych jest największą i najbardziej dynamiczną na świecie. Firmy działające w USA kojarzone są ze stabilizacją i wzrostem gospodarczym, co czyni je godnym zaufania partnerem. Znacznie łatwiej inwestorom jest zawierać z nimi kontrakty, gdyż nie występuje potencjalne ryzyko bankructwa czy przymusowego zamknięcia takiej firmy.
  1. Prestiż – firmy zagraniczne, a zwłaszcza z krajów bardzo rozwiniętych kojarzone są z wysokimi standardami i biznesową kulturą. Stosują się one do pewnych, niepisanych reguł biznesowych, istniejących już od wielu lat. Między innymi dlatego, bardzo konserwatywni japońscy biznesmeni znacznie bardziej wolą współpracować z firmami z USA, niż np. z Europy. Firmy takie są po prostu znacznie wyżej cenione.
  1. Optymalizacja podatkowa – każdy stan USA posiada własny system podatkowy, który następnie podlega rządowi. Daje to możliwość stosowania różnych wartości podatków, którymi zarejestrowane w nich firmy są obciążane. Wiele stanów stosuje motywacyjny system opodatkowania, mający skłaniać przedsiębiorców do tego, aby właśnie u nich założyć firmę. Jak założyć firmę w USA, w stanie oferującym korzystne warunki podatkowe? Mogą ci w tym pomóc nasi specjaliści, wykonując szczegółową analizę kosztów i zysków, jakie będziesz mógł ponosić, w efekcie założenia takiej firmy. Może już pora aby nie tracić czasu, tylko przystąpić do działania. Wybierz firmę dla siebie, skontaktuj się z nimi i zacznij działać w temacie, który tu omówiliśmy. Przekonasz się jak szybką i sprawną obsługę możesz uzyskać, zyskując w przyszłości nowych klientów i znacznie większe zaufanie na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *