Najbardziej niezapomniane wczasy na Ukrainie!

Poszukujesz miejsca, w którym mógłbyś spędzić udane wakacje? Zależy Ci na niskiej cenie i ładnych widokach? Sprawdź więc naszą ofertę – jesteśmy pewni, że stworzyliśmy ją specjalnie dla Ciebie!

Ukraina to jeden z naszych wschodnich sąsiadów. Kraj ten znany jest dla nas przede wszystkim ze względu na Lwów, pyszne cukierki, tanie papierosy czy wódkę, a szkoda, ponieważ jest to też państwo o sporej historii oraz bogatej kulturze.

Jeśli lubisz miasta i zwiedzanie starych budowli to koniecznie musisz odwiedzić Kijów i sobór św. Michała Archanioła, który posiada Złote Kopuły i powstał jako rekonstrukcja poprzedniego zniszczonego w czasach stalinowskich. Polecamy także cerkiew św. Andrzeja oraz Twierdzę znajdującą się w okolicach Kijowa – w Peczersku.

A teraz coś dla tych, którzy lubią podążać polskim szklakiem. Z chęcią zabierzemy Was do Lwowa – miasta znanego z walecznych Orląt, pięknych uliczek, sławnej Opery Lwowskiej czy muzykantów grających co popołudnie. Miejsce to ma specyficzny klimat i z pewnością spodoba się każdemu.

Co jeżeli nie lubisz nudnych, oklepanych wycieczek? Nie ma się co martwić – organizujemy wycieczki do Czarnobyla, gdzie z pewnością nie będziecie narzekać na brak wrażeń! Następnie skierujemy się w stronę Czerwonogrodu do starego pałacu Potockich.

Biuro podróży http://www.kresy.com/ – organizuje tego typu wycieczki z różnych części Polski.

Jesteś fanem zamków? Polecamy Wam twierdzę w Olesku, w której urodził się Jan III Sobieski (1629r.) oraz zamek w Podhorcach, który uwieczniony został w „Potopie” Jerzego Hoffmanna. Oprócz tego warty wzmianki jest także sobór w Najświętszej Trójcy w Drohobyczu oraz ruiny zamku i Liceum Wołyńskie w Krzemieńcu gdzie również możemy Cię z chęcią zabrać!

To, co uwielbiasz najbardziej to historia? Koniecznie musisz zatem wybrać się z nami na Wołyń – tylko z nami odwiedzisz Łuck gdzie będziesz mógł podziwiać pozostałości zamku. Oprócz tego na Wołyniu znajduje się zamek w Ostrogu posiadający charakterystyczną, okrągłą basztę – świadek dramatu Halszki Ostrogskiej. Kierując się dalej udamy się do Korca gdzie zobaczysz ruiny zamku. Większość z wcześniejszych pozostałości spłonęła w pożarze, jednak prawdziwi fani ruin docenią to miejsce!

Podróżując lubisz próbować wszelkiego rodzaju potraw? To świetnie się składamy – pokażemy Ci najlepsze restauracje, w których spróbujesz kuchni ukraińskiej, począwszy od ich barszczu czy charakterystycznych zup mięsnych. Palce lizać!

Na co więc jeszcze czekasz? Skontaktuj się z nami i już dziś zarezerwuj jedną z wycieczek na Ukrainę – na pewno nie pożałujesz, a wspomnienia zostaną w Twojej głowie do końca życia, to wszystko dzięki nam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *