Otyłość i cukrzyca? – postaw na dietę LOG GI

Siedzący tryb pracy, ciągły stres i życie w biegu sprawiają, że przestajemy dbać o zdrowe nawyki żywieniowe. Pojawia się otyłość – a ci za tym idzie – także i cukrzyca. To bardzo poważna choroba, która niestety może skrócić życie. Jedyną drogą uniknięcia tej przykrej konsekwencji jest zmiana diety. Jak to uczynić w obliczu braku adekwatnej wiedzy i czasu? Wystarczy postawić na fit catering.

Dieta LOG GI i catering dietetyczny

Dieta LOG GI charakteryzuje się niskim indeksem glikemicznym potraw, co sprawia, że osoby ją stosujące dostarczają wraz z posiłkiem małe ilości cukru oraz kalorii, co przy cukrzycy jest zjawiskiem bardzo pożądanym. Niemniej poprawy, jakie dostarcza nam catering z dowozem cechuje różnorodność oraz dobry smak.

Fit catering to trafna decyzja, jeżeli chory cukrzyk musi liczyć kalorie oraz ilość spożywanych węglowodanów. Jego zdrowie ulega poprawie, zaś sylwetka staje się atrakcyjniejsza. Dieta LOG GI tym samym może się okazać pomocna nie tylko dla cukrzyków, ale również dla wszystkich, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy.

Catering z dowozem to metoda żywienia, która zyskuje coraz większą popularność. W wielu miastach, czego przykładem jest Poznań, z łatwością można, niego skorzystać. Nie trzeba tracić czasu na gotowanie czy zakupy, gdyż posiłki są z wyprzedzeniem planowane i dostraczane do klienta.

Zalety cateringu dietetycznego LOG GI

Z cateringu dietetycznego nie tylko korzysta coraz więcej celebrytów, ale również każdy, kto uwikłany jest w pogoń za codziennością. W Poznaniu z łatwością można z tego typu ścieżki żywieniowej skorzystać. Jedzenie na dowóz charakteryzuje się wieloma zaletami:

  • szybkość o łatwość przygotowania dostarczonych posiłków
  • różnorodność dań
  • niski indeks glikemiczny oraz mała kaloryczność diety
  • możliwość dokonania zmian według preferencji własnych
  • duża oszczędność czasu
  • utrata zbędnych kilogramów
  • pomoc w walce z chorobą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *